Satim CZ

Rekonstrukce

Rekonstrukce

Pokud vás čeká rekonstrukce domu, bytu nebo kompletní rekonstrukce bytového jádra, tak už asi víte (nebo se to brzy dozvíte), kolik „papírování“ musíte vyřídit a kolik pracovních činností musíte zajistit ještě před samotným zahájením stavebních prací. Ale pokud se rozhodnete pro spolupráci s naší společnosti SATIM CZ s.r.o., nic z toho řešit nemusíte! Díky našim dlouholetým zkušenostem v oboru stavebnictví přesně víme, co je potřeba, a proto za Vás vyřídíme všechny nutné kroky od legislativy až po zastřešení stavebních prací a úklidu.

V čem Vám rekonstrukci ulehčíme? Zkrátka ve všem, protože stavby zajišťujeme od A do Z:

 • zajištění kompletní legislativy (projektová dokumentace, stavební povolení, kolaudace objektu)
 • zajištění a koordinace stavebních činností
 • doporučení a výběr nejvhodnějšího řešení (typ oken a dveří, zateplení, vytápění aj.)
 • kompletní úklid nemovitosti, odvoz sutin i dalšího stavebního odpadu
   

Proč se spolehnout na SATIM CZ s.r.o.?

Profesionální rekonstrukce domu, bytu nebo bytových jader Vám zajistí celou řadu výhod a ušetří vrásky, které by Vám nedostatek zkušeností s vedením a realizací projektu mohl přidělat. Díky naší specializaci na stavební činnosti Vám dokážeme zaručit, že rekonstrukce bude provedena na profesionální úrovni a všechny stavební činnosti budou vhodně koordinované a dozorované.

A teď to nejdůležitější! Rekonstrukce od naší společnosti SATIM CZ s.r.o. povede nejen ke zvýšení ceny nemovitosti (zpravidla převyšující náklady na rekonstrukci), ale současně Vám ušetří peníze pro život díky snížení nákladů na bydlení (odběr energie, vytápění aj.). 

Opravy balkónů a lodžií

Pokud máte ve Vašem domě nebo bytě balkon či lodžii, která až do dnešního dne neprošla generální opravou, možná nastal ten správný čas se nad jeho stavem zamyslet společně s odborníkem.

Balkon či lodžie jsou neustále vystaveny vnějším povětrnostním podmínkám, které jsou současně jeho hlavním nepřítelem a správná funkce klempířských prvků a hydroizolace chránící jejich konstrukci jsou pro správnou funkci i dlouhou životnost kritické.

Proto našim zákazníkům nabízíme komplexní rekonstrukce a opravy balkónů i lodžií se zaměřením na dlouholetou životnost. To v praxi znamená následující činnosti:

 • Sanace nosné konstrukce
 • Opravy statických poruch
 • Správné vyřešení hydroizolace
 • Případné zateplení obvodových částí konstrukce
 • Výměnu zábradlí
 • Dodávku zasklených lodžií
 • Dodatečnou dodávku doplňků dle přání zákazníka
   

Dodávka zábradlí na balkón a lodžii

Při dodávce zábradlí pro Váš balkón nebo lodžii je pro nás důležitá estetická stránka, kterou celá sestava vytváří. Ale na čem si dáváme záležet nejvíc, je bezpečné provedení celé konstrukce, které respektuje všechny příslušné normy se zaměřením na dlouholetou životnost a odolnost proti povětrnostním vlivům.

Pro zábradlí používáme výhradně materiály, které vynikají svou stálostí a odolností proti působení povětrnostních podmínek. Mezi nejvíce používané materiály patří hliník, nerez nebo ocel s povrchovou úpravou žárovým zinkem, která může být doplněna o ochranný komaxitový nátěr.

Zjednodušte si život a přenechte veškeré starosti s rekonstrukcí na SATIM CZ s.r.o.! Staráme se o to, abyste se Vy starat nemuseli.

 

 

Líbí se Vám naše práce? Neváhejte nás kontaktovat!

Kontaktní formulář

Tento web používá k personalizaci reklam soubory cookies, které mohou sbírat některé vaše osobní údaje.   Přijmout   Odmítmout   Více informací