Satim CZ

Opravy a izolace střech

Opravy a izolace střech

Voda v domě? Pokud teče jen z kohoutku, není v tom žádný problém, ale pokud k Vám „zavítala“ střechou, volejte SATIM CZ s.r.o.! Střecha je častým zdrojem poruch, které se projevují  na samotné nosné konstrukci domu, ale které lze celkem snadno odstranit vhodně navrženým systémem zateplení a sanací.

Problémy spojené s poruchou izolačních vlastností střechy patří k těm nejméně příjemným. Jediné zatečení do domu totiž přenáší a rozšiřuje problém z vadné střechy i k Vám domů a jeho řešení si často žádá nejen opravu nebo novou izolaci střechy, ale nezřídka i novou výmalbu, opravy vnitřních omítek a dalšího vybavení v domácnosti.

Abyste se takovým nepříjemnostem vyhnuli, nabízíme Vám jako službu odborné posouzení konstrukce střechy naším autorizovaným inženýrem, který posoudí stávající stav a zároveň navrhne případné řešení problémů.

Jednotlivé kroky této služby zahrnují:

  • Posouzení konstrukce střechy
  • Předložení možných variant řešení
  • Projektovou činnost
  • Realizaci kompletního střešního systému „na klíč“
     

Drobné zatečení ještě nemusí být důvodem ke kompletní rekonstrukci střešního systému. Často stačí pouze drobné opravy klempířských prvků nebo opravy hydroizolace a problém je vyřešen. Ovšem nezřídka může právě zatečení způsobit špatný stav střechy, který nemusí být na první pohled patrný. Proto doporučujeme tuto oblast Vašeho domu nepodceňovat.

Při jakýchkoli i sebemenších náznacích špatné funkce střechy chraňte svůj dům i byt a volejte SATIM CZ s.r.o.

 

Líbí se Vám naše práce? Neváhejte nás kontaktovat!

Kontaktní formulář

Tento web používá k personalizaci reklam soubory cookies, které mohou sbírat některé vaše osobní údaje.   Přijmout   Odmítmout   Více informací