Satim CZ

Průmyslové a bytové instalace

Průmyslové a bytové instalace

Ať už se chystáte na rekonstrukci anebo na připravujete novou výstavbu, můžete se na nás spolehnout ve všech oblastech elektroinstalací. Jako zkušený profesionál Vám poradíme, jak přistoupit k rekonstrukci elektroinstalace, aby byla co nejvíce efektivní a zároveň šetřila Vaši kapsu. Ale také Vám poradíme, na co si dát pozor při rekonstrukci nebo stavbě nového domu, haly nebo výrobních prostor a linek.

Na základě Vašich představ a požadavků připravíme projektovou dokumentaci, kterou následně zrealizujeme.

V jakých oblastech elektroinstalací se na nás můžete spolehnout?
 

 • elektroinstalace bytů a rodinných domů
 • elektroinstalace rekreačních objektů
 • elektroinstalace komerčních objektů
 • elektroinstalace průmyslových hal
 • elektromontáže výrobních linek
 • montáže hromosvodů a hromosvodových soustav
   

Jak s námi probíhá spolupráce? Jednoduše na tři doby…
 

 1. Fáze

Abyste vždy věděli, jakou investici můžete očekávat, připravíme pro Vás předběžnou kalkulaci. Tato kalkulace se vždy odvíjí od Vašich přání a požadavků, množství provedených prací a samozřejmě od odhadu potřebného materiálu. Výsledkem pro Vás je pak jasný obrázek o časové a finanční náročnosti, díky čemu Vás ochráníme od nepříjemných překvapení.  
 

 1. Fáze

Jakmile si kalkulaci odsouhlasíme, pustíme se do zpracování projektové dokumentace, podle které se celá realizace bude řídit. Jakmile ji zpracujeme přistoupíme k realizaci projektu.
 

 1. Fáze

Když je vše hotové, provedeme důkladnou kontrolu a následně pro Vás zpracujeme revizní zprávu, která je zárukou, že je vše provedeno přesně podle norem a legislativy.

Našim cílem je vždy vycházet vstříc Vašim potřebám, vytvářet instalace s dlouhou životností bez poruch a samozřejmě největší odměnou je pro nás Vaše spokojenost.

 

 

Líbí se Vám naše práce? Neváhejte nás kontaktovat!

Kontaktní formulář

Tento web používá k personalizaci reklam soubory cookies, které mohou sbírat některé vaše osobní údaje.   Přijmout   Odmítmout   Více informací