INSTALACE

SATIM CZ s.r.o. provádí veškeré stavební práce, počínaje rekontrukcí domu či bytu, až po kompletní novostavby od základu.

Instalatérské práce

Instalatérské práce

Společnost TELKAS poskytuje veškeré instalatérské práce. Montáže a opravy ležatých i stoupajících rozvodů vody a kanalizace včetně souvisejících zednických prací. Provádíme opravy a rekonstrukce instalací v bytových jádrech, dodávku a montáž zařizovacích předmětu včetně jejich oprav.

Instalatérské práce provádíme od projektu až po realizaci.
Topenářské práce

Topenářské práce

Provádíme rovněž všechny topenářské práce. Montáže, opravy, údržba a revize topných zařízení v rodinných domech, bytech i panelových domech. Nabízíme projekci, montáže a demontáže topných systémů, radiátorů, kotlů a rozvodů včetně instalace měřicích a regulačních systémů.

Instalatérské práce provádíme od projektu až po realizaci.
Plynové kotelny

Plynové kotelny

Neplaťte zbytečně drahé teplo z dálkového vytápění. Buďte nezávislí!
Nabízíme Vám kompletní práce spojené s přípravou a realizací plynové kotelny pro ohřev TUV a ÚV – na míru pro Váš dům. Realizujeme dodávky kotelen pro bytové domy, výrobní haly, vytápěné skladovací prostory a další průmyslové objekty.
Posoudíme Váš stávající způsob vytápění, navrhneme vhodné řešení a provedeme projekční práce včetně všech potřebných výpočtů, jednání s úřady, stávajícím dodavatelem tepla a plynárenskou společností

Pro zateplování bytových domů používáme tepelně izolační systém TERRANOVA.
Revize, školení

Revize, školení

Provádíme základní zaškolení obsluhy po provedení montáží a revizí před spuštěním do zkušebního provozu. Dále nabízíme školení a poradenskou činnost při projektování jednotlivých částí elektroinstalačních dodávek dle požadovaného rozsahu a individuálního přání zákazníka.

Na provedenou revizi zařízení je uživateli vydáno osvědčení. Revize lze samozřejmě zajistit i na zařízení, které nejsou dodávány.