STAVBY

SATIM CZ s.r.o. provádí veškeré stavební práce, počínaje rekontrukcí domu či bytu, až po kompletní novostavby od základu.

Rekonstrukce

Rekonstrukce

Nabízíme kompletní rekonstrukce domů či bytů. Přenechte na nás veškeré opravy stavebních chyb v interiéru, pláště budovy nebo kompletní rekonstrukci bytového jádra. Postaráme se o kompletní legislativní část stavby od projektu, přes stavební povolení až po kolaudaci objektu. Starý dům osadíme novými prvky. Zateplíme jej a postaráme se o novou fasádu. Zaměříme, vyrobíme a namontujeme nová okna či dveře. Poradíme si jak se starou elektroinstalací, tak i s instalatérskými pracemi. Doporučíme a nainstalujeme vhodný kotel. Před předáním díla po sobě vše uklidíme, včetně odvozu sutin a ostatního nebezpečného odpadu.
Novostavby

Novostavby

Mezi naše služby patří také novostavby. Postavíme Vám dům podle Vašich představ. Poradíme Vám, pokud si s něčím nebudete jisti. Naše dlouholeté zkušenosti v oblasti stavebnictví předáváme našim klientům ve formě rad či doporučení, například jaký použít materiál nebo naopak jakým prvkům v domácnosti se vyhnout. Umíme postavit jak klasický dům, tak nízkoenergetický nebo dokonce dům pasivní. Zařídíme projekt, vyřídíme stavební povolení.
Zateplení domu

Zateplení domu

Zateplením domů získáte výraznou energetickou úsporu, zlepšení technického stavu Vašeho domu, vyšší životnost obvodového pláště budovy, zlepšení zvukově-izolačních vlastností, esteticky příjemnější dům a zhodnocení ceny Vašeho objektu.

Pro zateplování bytových domů používáme tepelně izolační systém TERRANOVA.
Opravy a izolace střech

Opravy a izolace střech

Střecha je zdrojem poruch, které se kromě zatékání projevují i na samotné nosné konstrukci domu. Vhodně navrženým zateplením a sanací střechy těmto problémům předejdete.

Nabízíme Vám posouzení konstrukce střechy autorizovaným inženýrem, předložení variant řešení, projektovou činnost a realizaci kompletního střešního systému "na klíč".