AUTOMATICKÉ DVEŘE

SATIM CZ s.r.o. vyrábí a prodává mimo klasická hliníková okna a dveře z profilového systému Aluprof i hliníkové vstupní portály s automatickými posuvnými, otočnými či karuselovými dveřmi. Tyto dveřní systémy jsou osazeny špičkovou německou automatikou a pohony od společnosti GU.

HM-PBO

HM-PBO (heavyMaster-Panik Break Out)

HM-PBO je jedinečné spojení automatických posuvných dveří a panikového / únikového východu. Tyto dveře v běžném provozu fungují, jako běžné paralelně posuvné automatické dveře s pohonem. V případě propuknutí paniky – požáru,… se po zatlačení unikajících osob na kterékoliv křídlo toto uvolní z pojistek v horní části rámu, stane se otočně otvíravým a unikající osoby mohou skrz vzniklý prostor opustit objekt. Průchozí šířka je 700-1250, resp. 1400-2500 mm u dvoukřídlého provedení, výška až 2500 mm a maximální hmotnost je 80 kg na 1 křídlo. Možnost nastavení rychlosti otvírání / zavírání, doby a také šířky otevření (např. v zimním období). Takto provedené únikové cesty vyhovují ČSN EN 179 a 1125.


Dodávka, montáž a servis pohonů

Dodávka, montáž a servis pohonů

SATIM CZ s.r.o. dodává, montuje a servisuje samostatné pohony a automatické vstupní systémy samozřejmě i bez funkce panikového otevírání / kování. Pohony a celé systémy se vyrábějí dle přání zákazníků z různých materiálů a v různých barevných provedeních, jako jsou hliník, nerezová ocel, dřevo i celoskleněné systémy. Ale hlavně v několika různých typech otvírání.
Teleskopické posuvné dveře

Teleskopické posuvné dveře

Tyto automatické dveře jsou ideální volbou pro dosažení dostatečné průchozí šířky i v malých prostorech. Svým tenkým provedením profilů a elegantním vzhledem jsou ideálním řešením všech moderních vstupů do běžných i vysoce prestižních objektů. Teleskopické dveře jsou dodávány s pohonem Econo Master, vysokým 145 mm. Provedení dveří je dvou a čtyřkřídlé. Průchozí šířka je 2500, resp. 3500 mm, výška křídel do 3000 mm a výška nadsvětlíku do 800 mm, váha křídla do 100 kg. Uživatel má samozřejmě možnost nastavení různé rychlosti otvírání a zavírání, tedy nastavení doby otevření dveří a nastavení šířky otevření (např. pro zimní provoz).
Panikové hrazdy a tlačná madla

Panikové hrazdy a tlačná madla

SATIM CZ s.r.o. dodává a montuje také panikové hrazdy a tlačná madla s vnitřní a vnější montáží, jedno i vícebodové bezpečnostní dveřní zámky mechanické i elektronické s několika panikovými funkcemi, elektrické otvírače, bezpečnostní štítky, kliky a koule, cylindrické vložky a všechny ostatní potřebné doplňky pro jedno i dvoukřídlé dveře. Takto provedené únikové cesty vyhovují ČSN EN 179 a 1125.
Karuselové dveře

Karuselové dveře

Karuselové - otočné dveře, od GU nacházejí široké uplatnění v různých stavbách – obchodní centra, letiště, nemocnice, hotely, atd. Karuselové dveře jsou přímo předurčeny pro ty nejprestižnější budovy a reprezentační vstupy. Dveře mohou být 3 nebo 4-křídlé ve tvaru Y nebo kříže a také obloukově posuvná. Karusely jsou vyráběny v hliníku, nerezové oceli, nebo celoskleněné a barvách dle výběru –RAL, ev. eloxované, s různou šířkou skla a velkým množstvím doplňků.
Průměr karuselu může být dle typu až 6200 mm a výška 2500 mm. Pohony jsou možné manuální, manuální s automatickým polohováním, polo nebo plně automatické, ovládané radarem. Dveře jsou vybaveny bezpečnostními senzory, nočním zamykáním, s možností napojení na různé druhy kontrol přístupu.
Kvalita, komfort a funkční design

Kvalita, komfort a funkční design

Automatické posuvné dveře od SATIM CZ s.r.o. splňují i nejvyšší požadavky na kvalitu, komfort a funkční design. Nízkou výškou pohonu od 100 do 130 mm (dle typu) se ideálně včlení do každého interiéru. Velkými kolečky a gumovým podkladem pod pojezdovou kolejnicí zaručují příjemný a tichý chod.

Posuvné dveře je možné dodat ve třech typech pohonů: heavyMaster, compaktMaster a ekonoMaster. Provedení dveří: jedno a dvoukřídlé. Průchozí šířka je podle použitého typu pohonu až 3000 mm, výška až 3000 mm a maximální hmotnosti jednoho křídla až 200 kg. Uživatel má také možnost nastavení různé rychlosti otvírání a zavírání, tedy nastavení doby otevření dveří a nastavení šířky otevření (např. pro zimní provoz).